page contents
  • https://www.facebook.com/atasehirtemizlik1?ref=aymt_homepage_panel
  • https://twitter.com/TEMIZDUNYAM

Temizlik Şirketi,temizlik şirketleri,İstanbul temizlik şirketleri,temizlik firması,Ev Temizliği,

İstanbul temizlik şirketi-Ataşehir Ev Temizliği

Residence & Plaza & Kule Dış Cephe Cam Yüzey Temizliği

RESİDENCE VE PLAZA İŞ KULESİ DIŞ CAM TEMİZLİĞİ

İstanbul’da Kule, Residence veya plaza’ nızın dış cephesini veya cam temizliğini yaptırmak istiyorsunuz, çatı dış cephe asansör temizlik sisteminiz mevcut fakat uzman bir ekibe ihtiyacınız var.Şirketimiz tam bu noktada size özel çözümler sunmaktadır.

Firmamız Bünyesinde bulunan uzman dış cephe temizlik elemanlarımız ile binanızda mevcut dış cephe bomlu asansör sistemi ile cam temizliği, metal yüzey temizliği, kompozit yüzey temizliği, taş yüzey temizliği ve boya badana ile her türlü bakım Ve onarım hizmetlerinizi başarı ile yürütmekteyiz. Çatı asansör sistemi temizlik hizmetlerinde çalışan tüm personellerimiz İŞ GÜVENLİĞİ eğitimlerini almış, yüksek işlerde çalışabilir raporları alınmış, sertifikalı ve SGK lı çalışanlarımızdır. İstanbul içi ve dışı bir çok yüksek bina temizliği hizmetini minimum maliyet maksimum güvenlik anlayışı içerinde başarı ile yürütmekteyiz.

Firmamıza ulaşmanız durumunda ücretsiz keşif hizmetinin yanında aynı gün teklif alabilme imkanı sunan firmamız iş sürecini tüm detayları ile sizlere aktarmaktan memnuniyet duyacaktır.