page contents
  • https://www.facebook.com/atasehirtemizlik1?ref=aymt_homepage_panel
  • https://twitter.com/TEMIZDUNYAM

Temizlik Şirketi,temizlik şirketleri,İstanbul temizlik şirketleri,temizlik firması,Ev Temizliği,

İstanbul temizlik şirketi-Ataşehir Ev Temizliği

Bahçe Temizliği

BAHÇE TEMİZLİĞİ

Hepimiz doğal, yeşil bir ortamda kendimizi daha iyi hissederiz. güzel bir çevre insan psikolojisi ,ruh sağlığı ve bunun yanında beden sağlığı üzerinde çok olumlu rol oynar. güzel bir bahçe paha biçilmez bir nimettir. Özellikle Büyükşehirlerde yaşayanlar için iyi tasarlanmış bir bahçe günün bütün stresini ve yorgunluğunu atmak için birebirdir.

         

Bahçemizi kendimizde düzenleyebiliriz fakat bilinçsiz seçilmiş bitkiler, hoş olmayan bir dizayn bazan dinlendirmek yerine insanı yorabilirde. İyi bir bahçe yapmak için bitkileri tanımalı , uygulama için teknik bilgiler edinmeliyiz yada bu işi bilen birisine başvurup bahçemizin dizaynını yaptırmalıyız.

Firmamızın temel prensibi; yaşanabilir, estetik ve doğal yeşil alanlar tesis etmek, bu alanların devamlılığını sürdürebilmeleri amacıyla gerekli olan (teknik yada işçilik anlamında) desteği sağlamaktır.

Ataşehir Danışmanlık & Temizlik Hizmetleri olarak gerek proje ,gerek uygulama ve gerekse bakım hizmetleri ile ilgili taleplerini karşılıyoruz.ATAŞEHİR DANIŞMANLIK & TEMİZLİK HİZMETLERİ