page contents
  • https://www.facebook.com/atasehirtemizlik1?ref=aymt_homepage_panel
  • https://twitter.com/TEMIZDUNYAM

Temizlik Şirketi,temizlik şirketleri,İstanbul temizlik şirketleri,temizlik firması,Ev Temizliği,

İstanbul temizlik şirketi-Ataşehir Ev Temizliği

Ev Temizliği Şirketi

Ev Temizliği 

 
 
 


   Ev Temizliği Günümüzde Herkes İçin Çok Önemli Bir Konudur. Evin Düzeni Tertibi günümüz Koşullarında Hijyeni Sağlamak. Sağlıklı Bir Ev Ortamı Yaratmak İnanın Çalışan Kadınlarımız İçin Çok Yorucu Ve Zaman Yetersizliğinden Kaynaklanan Önemli Bir Sorun Olmaktadır.

   Çalışmayan Bayanlarımız Bile Evin Onca Yorucu İşini Yapmak Zor Ve Gerektiği Kadar Hijenik Olmayabilir. Ev Temizliği Konularında Sorun Yaşayan Çalışan Veya Vakit Ayıramayan Hanımlar Tek Yaşayan İş Adamları Biz Ev Temizliği İşini Tecrübeli Eğitimli Personel kadromuzla, kaliteli Temizlik Ürünlerimizle Ve Talep Edildiğinde Makinelerimizle Profesyonel Bir Şekilde Yapmaktayız.

   Temizliğe Artık Zaman Ayırmak Zorunda Değilsiniz Bırakın Evinizi Biz Her Yerini Köşe Bucak Temizleyelim Perdelerinizi, halılarınızı, Koltuklarınızı, Pencere Ve Camlarınızı, Lavabo, Mutfak, salon, Yatak Odası, Her yerini profesyonelce Temizleyelim.

   Ev Temizliği Nasıl Yapılmalıdır Bu Nedenle Ev Temizliği Hijyenik Takım Ve Donanımlarımızla Mikro fiber Bezlerle Temizlik Yapılacak Alana Uygun Deterjan Ve Temizlik Malzemesi Kullanarak Yapılması Gerekmektedir. Ev Temizliğinde Kalite Güven Ve Profesyonellik En Önemli Unsur Olup Malzeme Kullanarak Yapılan Temizlik Mutlaka Emek Ve Zaman Almaktadır. Alın Teri Verilerek Yapılan Çalışmalar Olduğundan Alınan Her Kuruş Ücretin Karşılığında Hizmet Vermek Gerekir. Saatim Doldu Ben Yapmıyorum. Ve yahutsa Bu Anlaşmamızda Yoktu Gibi Onca Müşterimizden Aldığımız Şikâyetler üzerine Biz Bu İşi Yaparken Elemanlarımızın Eğitimlerini Sadece Müşteri Memnuniyeti için Harcamasından Yana Kullanıp Saat Yapmıyorum. Gibi Sözleri Şirketimizde Hiçbir Çalışanımızdan Kabul Etmiyoruz. Çünkü Müşteri Her Zaman Verdiği Her Kuruş Ücretin Karşılığını Almasından Taraf Olarak Yola Çıktık. Mutlak Suretle Şikayeti Ortadan Kaldırmak İçin İş Anlaşması Çerçevesinde Gereken Her Türlü Hizmeti Zamanında Ve kusursuz Olarak Yapıyoruz.

   Ayda 1 kere Temizlik Alan Müşterimizin Aynı Ay İçerisindeki 2.Temizlik Talebi Olduğunda %20 Oranında İndirim Yapıyoruz. Başka Birine Tavsiye Ettiğinde Alacağı indirim Oranı %50 Olarak Bu Anlamda İstanbul da Yapılan En Büyük İndirim Olarak Ev Temizliği Şirketleri İçerisinde İlk Sırada Yer Almaktayız.

Not; Lütfen İndirim Almak İçin İlk Müşteri Talebinizi Oluşturunuz.

   Aylık Ev Temizliği Müşterilerimiz İçin Yani Ayda 2 Kez Temizlik Talebi Olan Müşterilerimize Verdiğimiz Aylık Sadık Müşteri Abonmanı Kartı ile Her Temizlikte Liste Fiyatımızdan %30 İndirim Yapmaktayız. Bu Büyük İndirim den Faydalanmak İçin Müşteri Temsilcimizden Protokol Anlaşması Yapmanızı Rica Ederiz. Kaçırılmayacak Bu Fırsat dan dan Herkesin Yararlanmasını İstiyoruz.

   İndirim Kampanyalar İçin Detaylı Bilgileri Watsapp Temizlik Hattımızdan Veya Alo Temizlik Numaramızdan Öğrenebilir Sitemize Kayıt Olarak Devamlı Güncel Kampanyaları Takip Edebilirsiniz.

Watsapp Temizlik Hattı ; 0552 238 39 54

Alo Temizlik Hattı ; 0216 527 19 09

Temizlik Twitter Hattı ; @TEMİZDUNYAM

Temizlik Facebook Hattı ; @atasehirtemizlik

   Ev Temizliğinde Önemli Olan Düzenli Olarak Temizlik Yapmaktır. Ayda Bir Veyahutsa 2 Ayda Bir Yapılan Temizlik Sağlıklı Yaşama Ortamı İçin Son Derece Kötüdür. Özellikle Çalışan Ev Hanımı Veya İş Adamı Olarak Çalışan Tüm Bireylerin Düzenli Bir Şekilde Evini Tutması Oldukça Zor Ve Mutlak Suretle Bir Profesyonel Ekip Tarafından Destek Almakla Mümkündür. Bu İhtiyaçları Karşılayan Şirketimiz İstanbulun Her Semtinde Eğitimli Kadroları İle Mükemmel Hizmetin Sınırlarını Aşmıştır.

   Kullanılan Malzemeler Standart Düzeyin üstünde Olup Her Türlü temizlik ihtiyacını Karşılamak İçin Son Teknoloji Olan Malzemeler Kullanılmaktadır. Hijyen Ve Sanitasyon Kuralına Uyan Yegâne Temizlik Firmalarında Olan Şirketimiz Medya Temizlik Olarak Yeni Bir Grup Çatısı Altında Birleşmiş Olup Daha İyi Hizmet Vermek İçin Yola Çıkmıştır. İl Sınırlarını Zorlayan Şirketimiz Yakın Zamanda Tüm Türk iyeye Hizmet Vermeye Hazırlanmakta Ve Alt Yapısını Buna Uygun Biçimde Ayarlamaktadır.

   Ev Temizliğinde Güvenirlik Garanti Vermek Ve Yapılan Her İşin Arkasında Durmak çok önemlidir. Bu Konularda Karşınızda Bu İşte Profesyonel Olmuş Bir Şirket temsilcisini Arıyorsanız Müşteri Haklarını Ve Yapılan İşin Ciddiyetini Her Zaman Önemli bulduk Biz Müşterimiz İstemeden Yapmayı Ve İşimizin Ne Olduğunu Bilerek Yola Çıktık.

ATAŞEHİR DANIŞMANLIK & TEMİZLİK HİZMETLERİ